Informace o okolí

Obytný komplex  Nový Zličín se nachází v blízkosti Sídliště Řepy, díky kterému je zajištěna dostupnost mnoha služeb jako školy, školky, pošty, restaurace, sportovního vyžití a jiné. Na křižovatce ulic Žufanova a Bazovského se pak nalézá i Poliklinika Řepy včetně lékárny.

Velkou výhodou této lokality je i velmi oblíbený nákupní komplex Metropole Zličín, Globus nebo Avion Shopping Park, které jsou vzdáleny pouhých 5 min autem či autobusem.

Necelé 2 km od svého nového domova tak naleznete skutečně maximální občanskou vybavenost - obchody všech druhů, supermarkety, multikina, restaurace, kavárny, fitness a mnoho dalšího.

Při zařizování svého nového bydlení také jistě oceníte dostupnost nákupních domů jako Ikea v Avion Shopping Parku, Sconto nábytek a Baumax v Jeremiášově ulici, Hornbach ve Slánské ulici nebo OBI v ulici Drnovská.

Příroda na dosah

Velmi důležitým prvkem při výběru nového bydlení je i jeho umístění vzhledem k okolní zástavbě a přírodě. Život ve velkoměstě je náročný a každý se rád vrací do svého domova, obzvlášť když mu nabízí relaxační možnosti.

Celý obytný komplex Nový Zličín je od Sídliště Řepy umístěn stranou a nabízí jak krásný výhled do zeleně, tak i místa na odpolední procházky v přírodě a volnočasové aktivity.

Tímto se nám podařily skloubit dohromady nejdůležitější prvky pro nové bydlení a to dostupnost nepřeberných služeb a zároveň umístění stranou v zeleni, kterou každý potřebuje pro nabytí nových sil a také je velkým předpokladem ke klidnému bydlení.

Sportovní aktivity

V těsném sousedství bytových domů se nachází nově vybudovaná cyklostezka vedoucí přes Hostivice k letišti Ruzyně. V blízkosti se nachází nově vybudovaný skate park a v plánu je výstavba multifunkčního sportovního areálu Na Chobotě, který bude vzdálen pouhých 200 metrů. Ve starší zástavbě Řep, pouhých 5 minut chůze, naleznete fitness centrum s bowlingem. Na Sídlišti Řepy, v ulici Drahoňovského, se nachází Sportovní areál, který je vzdálen pouhé 3 minuty jízdy.  Sport centrum Na Cibulce je pak vzdáleno 10 min, zde na Vás čeká lezecká stěna, tenisové a squashové kurty. Pro milovníky dnes velmi populárního golfu je 9-ti jamkové hřiště Golf Club Praha vzdáleno 10 minut.