Dopravní dostupnost

Dopravní dostupnost bytového projektu Nový Zličín můžeme bez nadsázky považovat za ideální.

Městská hromadná doprava

Hlavní dopravní prostředek Metro Zličín je vzdáleno necelých 1,3 km.

Autobusové zastávky Strojírenská (linka č. 264 a 180) jsou 150 m od bytového komplexu. Odtud Vás odveze autobus na stanici metra B Zličín /3 zastávky/ nebo na Sídliště Řepy /1 zastávka/. Na konečné stanici metra B je autobusové nádraží, odkud vede velká řada autobusových linek do okolí. Další autobusové zastávky linek 180, 264 a konečná stanice tramvají Sídliště Řepy (číslo 9, 10, 16 a noční 58, 59) jsou vzdáleny 350 metrů.
Naproti konečné stanici tramvají je i vlaková stanice Praha-Zličín. Pokud často cestujete na letiště, tak jistě oceníte i přímý autobusový spoj z metra Zličín na letiště Ruzyně.

Individuální doprava autem

Díky nedalekému dopravnímu uzlu na Zličíně pro Vás bude individuální doprava osobním autem pohodlná na všechny směry.
Do centra Prahy se dostanete velmi jednoduše, vybrat si můžete s několika tras. Návaznost na Pražský okruh ať už směrem na Ruzyň (Letiště Praha vzdáleno cca 10min autem) a Prahu 6 nebo směrem na Barrandov zajišťuje zmíněná dopravní křižovatka na Zličíně.
Stejně tak se pohodlně dostanete přes Zličín na plzeňskou dálnici D5, na rychlostní silnici R7 směrem na Kladno nebo nově vybudovaným Pražským okruhem až na dálnici D1.